W drodze konkursu, biorąc pod uwagę wszystkie zgłoszone listy motywacyjne oraz dokumenty (wyniki w nauce i zainteresowania badawcze)
Komisja wybrała następującą osobę:

Bartosz Miernik, 1 kmt
Serdecznie GRATULUJEMY ! ! !


Komisja:

dr hab. Eugenia Sojka
dr Marta Mamet-Michalkiewicz
dr Sabina Sweta Sen-Podstawska

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem online dla specjalności b. IJA.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem online.

UWAGA !
Semestralny wyjazd na University of the Fraser Valley w Kanadzie (UFV) dla studentów kierunku Filologia angielska
W związku z zaistniałą sytuacją termin składania dokumentów został przesunięty  do 1 kwietnia.
List motywacyjny oraz dokument potwierdzający średnią ocen ze studiów (wcześniejsze lata oraz z pierwszego semestru roku akademickiego 2019-20) należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dokument potwierdzający średnią ocen ze studiów (kartę przebiegu studiów/ wydruk ocen z poszczególnych przedmiotów) można pobrać samodzielnie z USOSa.

W razie pytań proszę kontaktować się z dr Sabiną Swetą Sen-Podstawską: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jedną z form zdalnej edukacji będą kursy prowadzone za pomocą platformy Moodle.

Poniżej link do kursów oferowanych dla studentów filologii angielskiej. Kursy są obecnie przygotowywane przez wykładowców. 

https://el.us.edu.pl/wh/course/index.php?categoryid=75

UWAGA! Od 16.03 sekretariat filologii angielskiej będzie czynny w poniedziałki w godzinach 7.30-15.30.

 

Trwają prace nad przygotowaniem zajęć prowadzonych online lub w innej formie zdalnej. Za kilka dni pojawi się harmonogram odbywania zajęć online.

 

Na bieżąco umieszczamy również wszystkie informacje na FB: Filologia Angielska UŚ

 

https://www.facebook.com/Filologia-Angielska-U%C5%9A-112171976879241/

 

 

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemią wirusa SARS-CoV-2 Rektor Uniwersytetu Śląskiego zdecydował o zawieszeniu od dnia 11 marca 2020 r. (włącznie) do odwołania zajęć dydaktycznych na wszystkich wydziałach i w innych jednostkach Uniwersytetu Śląskiego. Szczegółowe informacje na temat pozostałych ograniczeń w funkcjonowaniu uczelni w okresie zagrożenia epidemiologicznego zostaną zawarte w stosownym zarządzeniu Rektora UŚ, które zostanie ogłoszone jutro po spotkaniu rektorów uczelni śląskich oraz wojewody śląskiego, które zaplanowane zostało na dzień 11 marca 2020 r. na godzinę 14.00.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png");">❗️https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png");">❗️https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png");">❗️https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png");">❗️https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png");">❗️https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png");">❗️https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png");">❗️
Jeśli studenci chcą, mogą przyjść na egzaminy i obrony, jednak jeśli tego nie zrobią, będzie wyznaczony indywidualnie inny termin - zaleca się jednak kontaktowanie rano z prowadzącym.

***
Administracja jutro będzie działać normalnie.
Jeśli macie pytania, piszcie w komentarzach, przekażemy je zespołowi kryzysowemu, który udzieli nam odpowiedzi.

Alicja Bemben odwołuje zajęcia 05.03.20

Dodatkowe informacje

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Poniżej zamieszczono uaktualnioną wersję harmonogramu (wersja 09.03.2020).

Harmonogram obowiązuje specjalności:

Kultura - Media - Translacja
Kultura i literatura angielskiego obszaru językowego
Sprint-Write
Amerykanistyka dla komunikacji mięzykulturowej i dyplomacji

Ponieważ harmonogram może ulec zmianom, prosimy o uważne obserwowanie tej strony i śledzenie ogłoszeń umieszczanych na stronie głównej i na tablicy ogłoszeń.

Na stronie Uniwersytetu Śląskiego został przygotowany specjalny serwis, w którym można znaleźć najważniejsze informacje i komunikaty dotyczące:

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png");">

logo ikila blue small

 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec