Ogłoszenie dotyczące semestralnego wyjazdu na University of the Fraser Valley w Kanadzie (UFV)

Opublikowane przez  17 Mar. 2020

UWAGA !
Semestralny wyjazd na University of the Fraser Valley w Kanadzie (UFV) dla studentów kierunku Filologia angielska
W związku z zaistniałą sytuacją termin składania dokumentów został przesunięty  do 1 kwietnia.
List motywacyjny oraz dokument potwierdzający średnią ocen ze studiów (wcześniejsze lata oraz z pierwszego semestru roku akademickiego 2019-20) należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dokument potwierdzający średnią ocen ze studiów (kartę przebiegu studiów/ wydruk ocen z poszczególnych przedmiotów) można pobrać samodzielnie z USOSa.

W razie pytań proszę kontaktować się z dr Sabiną Swetą Sen-Podstawską: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.