Friday, 18 Oct. 2019

cancels classes on Tuesday, 22 October 2019 - Tuesday, 22 October 2019

Details

  • Data początkowa
    Tuesday, 22 October 2019
  • Data końcowa
    Tuesday, 22 October 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Wednesday, 16 Oct. 2019

cancels classes on Thursday, 10 October 2019 - Saturday, 19 October 2019

Z powodu choroby dr Julia Szołtysek odwołuje zajęcia i konsultacje w dn. 10/10/2019 - 19/10/2019.

Due to illness dr Julia Szołtysek cancels her classes and office hours between 10/10/2019 - 19/10/2019. 

Details

  • Data początkowa
    Thursday, 10 October 2019
  • Data końcowa
    Saturday, 19 October 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

    To be arranged

Wednesday, 16 Oct. 2019

cancels classes on Monday, 21 October 2019 - Friday, 25 October 2019

Dr Julia Szołtysek odwołuje zajęcia i konsultacje w dn. 21/10/2019 - 25/10/2019 z powodu wyjazdu na Erasmus Staff Mobility. 

Details

  • Data początkowa
    Monday, 21 October 2019
  • Data końcowa
    Friday, 25 October 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Wednesday, 16 Oct. 2019

cancels classes on Thursday, 10 October 2019 - Saturday, 19 October 2019

Details

  • Data początkowa
    Thursday, 10 October 2019
  • Data końcowa
    Saturday, 19 October 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Will be arranged.

Monday, 17 Jun. 2019

cancels classes on Wednesday, 19 June 2019 - Wednesday, 19 June 2019

Tomasz Burzyński odwołuje dyżur w dniu 19.06.2019. 

Details

  • Data początkowa
    Wednesday, 19 June 2019
  • Data końcowa
    Wednesday, 19 June 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Tuesday, 28 May. 2019

cancels classes on Wednesday, 29 May 2019

Details

  • Data początkowa
    Wednesday, 29 May 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Tuesday, 28 May. 2019

cancels classes on Tuesday, 28 May 2019

Details

  • Data początkowa
    Tuesday, 28 May 2019
  • Przedmiot i grupy

    2sw

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Tuesday, 21 May. 2019

cancels classes on Thursday, 23 May 2019

Details

  • Data początkowa
    Thursday, 23 May 2019
  • Przedmiot i grupy

    IVkmt Przekład jako zjawisko kulturowe (wyklad) zostaje odwołany z powodu organizacji wizyty Anandy Devi. 

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Monday, 20 May. 2019

cancels classes on Wednesday, 22 May 2019

Details

  • Data początkowa
    Wednesday, 22 May 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Wednesday, 15 May. 2019

cancels classes on Thursday, 16 May 2019

Ze względu na chorobę i zwolnienie lekarskie, odwołuję wszystkie zajęcia w dniu 16.05.2019.

Details

  • Data początkowa
    Thursday, 16 May 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Wednesday, 15 May. 2019

cancels classes on Friday, 17 May 2019

Details

  • Data początkowa
    Friday, 17 May 2019
  • Przedmiot i grupy

    1 SW, Historia sztuki

  • Forma odrobienia zajęć

    Nie dotyczy

Wednesday, 15 May. 2019

cancels classes on Thursday, 16 May 2019 - Friday, 17 May 2019

Details

  • Data początkowa
    Thursday, 16 May 2019
  • Data końcowa
    Friday, 17 May 2019
  • Przedmiot i grupy

    Gramatyka praktyczna (1sw1, 1kaoj)

    Rozumienie tekstu (1kmt1)

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Saturday, 11 May. 2019

cancels classes on Monday, 13 May 2019

Zajęcia w dn. 13.05 odwołane w związku z wyjazdem służbowym.

Details

  • Data początkowa
    Monday, 13 May 2019
  • Przedmiot i grupy

    Przedmiot ogólny

    Kultura AOJ

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Page 1 of 13

ang poziom small

wydz fil logo21

logo ikila en small
 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec